Depilacja Laserowa 59 PLN

Mikrodermabrazja diamentowa Jabłonka

Informacje o zabiegu

Mikrodermabrazja to jeden z zabiegów przygotowujących skórę przed wykonaniem np. zabiegów laserowych czy zabiegów z wykorzystaniem mikrona kłuć. Pozwala on na złuszczenie martwego naskórka, dotlenienie skóry a przy tym wzmacnia produkcje kolagenu.

 

Mikrodermabrazja Jabłonka

Mikrodermabrazja zwana inaczej kontrolowanym mikropeelingiem, jest zabiegiem polegającym na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka. Zabieg mikrodermabrazji nie jest zabiegiem tylko na twarz, można stosować go również na szyje, dekolt i plecy.

 

Dla kogo mikrodermabrazja?

Zabieg mikrodermabrazji jest idealnym rozwiązaniem dla osób które borykają się z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, trądzikiem, prosakami, a nawet bliznami i przebarwieniami.
Zabieg jest odpowiedni także dla osób z cerą wrażliwą które nie mogą stosować peelingów chemicznych czy kawitacji. Mikrodermabrazja jest odpowiednia także dla kobiet w ciąży.

 

Przebieg mikrodermabrazji diamentowej

Po przeprowadzeniu wywiadu i wykluczeniu przeciwskazań kosmetolog przystępuje do dokładnego demakijażu twarzy. Przy pomocy specjalnego urządzenia wyposażonego w diamentowe głowice złuszcza martwy naskórek. Na koniec zabiegu może zostać nałożona maska nawilżająca i krem z SPF.

 

Jaki efekt po mikrodermabrazji ?

Wykonując zabieg mikrodermabrazji w Jabłonce regularnie możemy liczyć na efekt likwidacji drobnych zmarszczek, poprawy elastyczności skóry, redukcji przebarwień, mniejszej skłonności do trądziku i zaskórników i zmniejszenia widoczności rozszerzonych porów.

 


Mikrodermabrazja jest także doskonałym zabiegiem przygotowującym do zabiegu laserowego (np.fotoodmładzania) ,ponieważ podczas ścierania poprawia się wchłanianie składników aktywnych.

Mikrodermabrazja diamentowa Jabłonka Mikrodermabrazja to jeden z zabiegów przygotowujących skórę przed wykonaniem np. zabiegów laserowych czy zabiegów z wykorzystaniem mikrona kłuć. Pozwala on na złuszczenie… Kosmetologia Estetyczna Kinga Brzyzek - Jabłonka ZID.95 000095

Przeciwwskazania

  • stany zapalne skóry
  • nowotwory
  • znamiona
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  • choroby skóry np. łuszczyca, bliznowce itp.

Kto wykonuje zabieg?

Cennik Mikrodermabrazja diamentowa Jabłonka

Cennik Mikrodermabrazja diamentowa

Usługa Cena
Zabieg pielęgnacyjny 75min   170
Jako dodatek do zabiegu 15min   40
Orientacyjna cena*: 40 PLN • Dostępny • Opis zabiegu dodano: 2022-05-24 • Ostatnia aktualizacja: 2022-05-24 • • Tylko odbiór osobisty.
*cena zabiegu podana tutaj może się różnić o tej w zakładce 'Cennik'. Aktualna cena jest w zakładce 'Cennik'

Rezerwacja wizyty z BooksyPrzeczytaj na blogu #złuszczanie