Depilacja Laserowa 59 PLN

Zespół Kosmetologia Esetyczna Jabłonka

Salon Kosmetyczny Jabłonka - Zespół

O nas kilka słów

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 2014 roku w Nowym Targu. Właśnie tam powstał pierwszy Salon Kosmetyczny, miejsce które pokochały Klientki.

Salon w Jabłonce to miejsce wyspecjalizowane głównie w zabiegach estetycznych twarzy i depilacji laserowej. Chcemy udostępnić każdemu możliwość wykonywania profesjonalnych i skutecznych zabiegów estetycznych, które poprawią komfort w codziennym życiu.

Naszą główną specjalizacją jest depilacja laserowa SHR epil motion – skuteczna i bezbolesna metoda usuwania niechcianych włosów. Za pomocą specjalistycznej aparatury poprawimy estetyczny wygląd skóry, wykonując laserowe usuwanie naczynek, przebarwień, trądziku, czy zmarszczek.

Pracujemy na wysokiej jakości produktach PeelMission, które zyskały zaufanie najbardziej wymagających Klientek. Podejście naszych Kosmetologów do Klientki jest bardzo indywidualne.

Podczas wizyty Kosmetolog przeprowadzi z darmową konsultację, zaczynając od wywiadu, wykluczeniu przeciwwskazań, dobraniu planu terapii Recepty Piękna i dopasowaniu domowej profesjonalnej terapii domowej.

W naszym gabinecie najważniejszy jest Klient, dbamy o każdy szczegół, na co dzień świeże kwiaty, estetyczny wygląd salonu, łagodna muzyka, uśmiechnięta i pomocna obsługa.


Depilacja laserowa za 59 PLN ?!
ODBIERAM RABAT
Najchętniej czytane tematy na blogu kosmetycznym